Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Liginin 21. haftasında Karşıyaka Medicalpoint’i evinde ağırlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı müsabakadan 3-1 galip ayrıldı. Sezon başından bu yana mücadele ettiği 6. grupta sadece 1 mağlubiyet yaşayan yeşil beyazlı ekip, lider olarak play-off’a katılma başarısı gösterdi. Altyapıdan yetişen oyuncuların yanına tecrübeli isimleri katan kulüp, geçtiğimiz sezon bölgesel ligde şampiyonluk yaşamasının ardından 1.Lig hedefi doğrultusunda da play-off’lara kalarak ilk adımı başarıyla tamamladı.