Şeyma Subaşı İskoçya’dan paylaştı! ‘Nasıl geçiniyorsun oralarda?’

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile 2 Mayıs’ta Fas’ın Marakeş şehrinde nikah masasına oturan Şeyma Subaşı, aynı yerde iki gün süren düğün yapmıştı.

Görkemli kutlamalarla evlenen Şeyma Subaşı, bu evliliğini 5 ay sonra sonlandırma kararı almıştı. 29 Eylül’de tek celsede boşanan Subaşı, şimdilerde bekarlığın tadını çıkarıyor.

“RAMAZAN’IN RUHUNA SAYGI GÖSTERELİM”

Sosyal medya fenomeni Subaşı son olarak ramazan paylaşımı yaparak “Tüm Müslüman kardeşlerime ve diğer dinlerden dostlarıma huzurlu bir Ramazan diliyorum. Bu güzel ayın dünyaya anlayış, kolaylık, pozitiflik ve barış getirmesini temenni ediyorum. Hep birlikte Ramazan’ın ruhuna saygı gösterelim ve onu kucaklayalım” demişti.

DURDURABİLENE AŞK OLSUN

Şeyma Subaşı, Ramazan ayında da yerinde durmadı ve arkadaşının doğum günü partisi için soluğu İskoçya’da aldı. Fenomenin, parti tarzı sosyal medyada dikkat çekti.

“BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

Subaşı, İskoçya’da çekildiği gönderilerini, ‘Kendimi tanıdığımdan beri böyle bir şey görmedim. İskoçya, İskoçya olalı böyle bir şey görmedi.’ notuyla sevenlerinin beğenisine sundu.

CEVABI ŞAŞIRTTI!

Bir takipçisi Subaşı’nın pozlarının altına, “Şeyma nasıl geçiniyorsun oralarda? Ailen akrabalarınla görüşüyor musun? Bu hayatı çok uzak farklı farklı ülkelerde yalnız yaşıyorsun? Neyle geçiniyorsun arkadaşların var mı oralarda aklımda mantıklı sorular” yazdı. Tanınan ismin, verdiği cevap şaşırttı.

“YERİMİ BIRAKMIYORUM”

Subaşı bir takipçisinin ise “Milli gururumuz her yerde temsil ediyor” yorumuna “Bende o iş merak etmeyin. Yerimi bırakmıyorum” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x